Abidinpaşa

 

33Bosch , kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile dikkat çeken , kendisini ve markayı ispatlamış , üstün Alman cihazlarıdır. Biz de bu markanın servis işlerini yürüten köklü geçmişe ve deneyime sahip kaliteli bir firmayız.

Abidinpaşa Bosch Servisi sektördeki tüm geişmeleri yakından takip ederek bunu tamir işlemlerine uygulayan prensiplerinden asla taviz vermeyen bir servistir. Seçkin personelleri ile sorunlarınıza kalıcı çözümler getirmeyi başaran nadir firmalardandır.

Atölye ekibimiz de seçkin ustalardan kurulu olduğu için arızanızı hemen çözme konusunda gayet başarılıyız. Genellikle aynı gün içinde sonlandırdığımız müdahaleleri 1 yıl garantili yapmaktayız.

Bu sayede sizi ve cihazınızı garanti altına almaktayız.İyi bir tamirat bilgili ve deneyimli ustaların alinden çıkar , bu bilinçle sertifikasız ve deneyimsiz hiçbir ustayı çalıştırmamaktayız. Böylece cihazlarınız da en doğru şekilde onarıma kavuşmuş olur.

Bizi tercih etmeniz için bir çok neden sayabiliriz fakat bunların en başında dürüst çalışma içinde olduğumuzu söylememeiz gerekecektir. Sizi fazla masrafa sokmamak için gereksiz yere parça kullanmamaya dikkat ederek bütcenizi de koruma altına alıyoruz. Lütfen randevu alarak ayrıcalıklı hizmetlerimizden siz de yararlanınız.

Yorum yapın