Akdere

 

33Akdere Bosch Servisi sadece tamirat işlerinizi gerçekleştirmek için değil , bakım , montaj demontaj ve hatta yedek parça ihtiyaçlarınızı da gerçekleştirmek için kurulmuş , köklü , prensipli çalışmalarından asla ödün vermeyen , sektörün yenilikci ve öncü firmalarındandır.

Beyaz eşya tamiri , klima bakım -montaj ve tamiratı ,kombi bakımı -tamiri , şofben bakım tamir ve montajı konularında çalışmalarını eksiksiz yürüten servisimiz demeyimli personellerin bir araya getirilmesi ile kurulmuş , kusursuz hizmetleri ile öne çıkan bir işletmedir.

Bosch kombilerinizi kullanırken patlamalı yanma , su kaçağı , sesli çalışma , basınç düşmesi , basınç yükselmesi veya daha farklı sorunlar yaşadığınız anlarada hiç zaman kaybetmeden servisimizi arayınız. Ayrıca ortamda gaz kokusu duyarsanız derhal pencerelerinizi açınız , gaz vananızı ve sigorta şalterinizi kapatınız ve EGO yu arayınız.

Oradan gelecek olan ekipler sorunun kaynağını bulacak ve izlemeniz gereken yol konusunda yardımcı olacaklardır.Gaz alarm cihazı kullanmak da hayati risk taşıyacak olan arızaların önüne geçmenize yardımcı olacaktır.

Yorum yapın