Aydınlıkevler

 

33Aydınlıkevler Bosch Servisi tüketicilerini bilinçlendirme çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Cihaz kullanımlarında arıza oluşumlarının nedeni araştırıldığında genel olarak kullanıcı hataları olduğu göze çarpmaktadır.

Bu durumun tabi ki nedenleri vardır. Bunların başında bilinçsiz ve dikkatsiz kullanım gelmektedir. Aslında yapılması gereken işlem gayet basittir.

Ürün ile birlikte sizlere verilen kullanım kılavuzu eğer dikkatlice okunur ve orada yazan maddeler eksiksiz uygulanırsa sorun olusumu baştan önlenebilir. Sırf bu küçük işlemi yapmayıp göz ardı ettiğimiz için cihazlarımızda gereksiz yere arıza açılmaktadır.

Bir diğer husus da montaj ve ilk çalıştırma şartlarının yerine getirilmesidir. Kullanıma başlamadan hemen önce yetkili servisi arayıp ekip isteyerek garanti başlangıç işlemi için ilk adımı isteyebilirsiniz.

Unutmayınız ki garanti süresi içinde olan cihazlar hiçbir ücret talep edilmeden onarılır. Hatta aynı arızanın birkaç kez tekrarlaması durumunda cihaz değişikliğine bile gidilebilir. Bosch klima kombi beyaz eşya ve şofbenleriniz için yılın 365 günü servis veren işletmemiz randevu usulü ile çalışmaktadır.

Yorum yapın