Ayrancı

 

44Ayrancı Bosch Servisi , hizmetlerini yürütürken çevreye de duyarlı yaklaşarak , yaşadığımız dünyaya zarar vermeyen işlemler yapmaktadır.

Doğada tahribat yapan hiçbir ürünü asla kullanmayarak çevreye olan duyarlılığımızı göstermekle beraber gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakma amacı ile çalışan Bosch firması bu sebepten dolayı gereken ödülleri de almıştır.

Aslında En büyük ödül müşterilerimizin bizlere duyduğu güvendir.Bu doğrultuda elimizden geldiğince titiz ve dürüst çalışarak sizlerin sonsuz güvenini kazandık.

Bosch bir dünya markası olmakla beraber ülkemizde de oldukca yaygın kullanım alanına sahiptir ve tüketiciler tarafından yüksek talep görmektedir.

Kombi , klima  ve beyaz eşya üretimindeki başarısını , servis hizmetlerinde de vermek için yaygın servis ağı kurulmuştur ve böylelikle sorun yaşadığınız ürünlere kolayca müdahale edebilme imkanı yaratılmıştır. Çağrı merkezlerimiz sizlerin randevu talebini en kolay şekilde karşılayabilmek için yoğun mesai harcamaktadır.Lütfen arayarak kayıt oluşturunuz.

Yorum yapın