Bağlıca

 

22Bağlıca Bosch Servisi kaliteli servis hizmetlerinin adıdır. Bosch markalı beyaz eşyalarınızın bakım , onarım ve tamir işlerini büyük bir titizlik içinde yürüten servisimiz sizleri memnun edebilmeyi ilke edinmiş , dürüst , prensipleri doğrultusunda çalışan kaliteli bir firmadır.

Beyaz eşyanın yanı sıra klima ve kombi bakım – onarımlarınızı büyük bir titizlik içerisinde yürüten firmamız gerekli sayıda ve tam donanımlı mobil ekipleri ile arızalı cihazlarınıza veya bakımlarınıza aynı gün yetişebilmektedir.

Mesai saatleri dışında hizmet veren nöbetci ekiplerimiz vasıtası ile ani gelişen ve hiç hesapta olmayan sorunlarınıza destek sağlamaktadır. Ekonomik fiyatlarımız ile dikkat çekmemizin yanı sıra işlerimizi büyük bir titizlik içinde yürüterek memnuniyetinizi sağlamak en büyük hedefimizdir.

Full eğitimden geçmiş teknik personelimiz sizlere bilgisini her konuda sunup yardımcı olurken güleryüzlü davranmaya da büyük önem göstermektedir. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden kesintisiz yararlanabilmek için lütfen randevu alınız.

Yorum yapın