Bahçelievler

 

22Birçok eşyanın temizliği, bakımları ve tamiratı için uzman ekip kadromuzla ihtiyacınız olduğu her an hizmet vermekteyiz. Bahçelievler Bosch servisi olarak ihtiyacın oluştuğu an da tam anlamıyla güvenilir hizmet veriyoruz.

Bizler için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Bu memnuniyeti de sağlamak açısından eğitimli profesyonel uzman teknik servis çalışanlarımız için en önemlisi arıza da doğru teşhis yaparak doğru tamir uygulamaktır.

Eşyaların arızalanması durumunda Bahçelievler Bosch servisi aranarak çağrı merkezimiz de arıza kayıt talebi bırakmanız durumunda teknik servis ekibimiz gün içerisinde sizlerle iletişime geçerek arızalı eşyanızı yerinde tamir eder.

Tamir esnasında yapılan işçilik ve yedek parça değişimlerine garanti verilir. Yapılması gereken tamir uzun sürecek ise veya boyama işlemi uygulanacak ise müşterinin bilgilendirilmesi doğrultusunda teknik servis atölyemize alınarak bakım ve onarımına orada devam edilebilir. Fakat genellikle böyle durumlara pek gerek kalmaz ve çoğunlukla yerinde tamir yapılır.

Garantili hizmetlerimiz doğrultusunda yapılan tamirler ürünün en iyi şekil de çalışmasını sağlar. Alınan eşyalara yıllık olarak bakım yapılmalıdır. Yıllık bakımı yapılan eşyalar daha verimli olur ve ileri de olacak arızaların önüne yıllık bakımlar sayesinde geçilmiş olur.

Bahçelievler Bosch servisi olarak her türlü hizmet bakım ve onarımlarını en iyi şekilde de profesyonel biçimde yapar müşteriye sunarız. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plan da olduğu için ürünler de gereken en iyi işlem uygulanarak teslim edilir.

Yorum yapın