Batıkent

 

 

33Profesyonel ekip ve uzman kadro ile hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön plan da tutan Batıkent Bosch servisi gerektiği yer de ve gerektiği zaman da müşterilerinin imdadına yetişiyor.

Eğitimli teknik servis çalışanları ile arza gösteren eşyalarınız en kısa süre içerisinde yerinde onarılıyor. Yapılacak tamirat için çağrı merkezi aranarak kayıt bırakılması sonucunda teknik çalışan personel ekibi gün içerisinde verilen adrese gelerek arızalı eşyayı onarıyor.

Onarımı yapılan eşya da işçilik ve yedek parça garantisi veriliyor. Batıkent Bosch servisi çalışmalarını profesyonel şekil de tamamlıyor.

Arızalanan eşyaların hasar onarımın kısa süre de bitemeyecek olması durumunda veya boya gerektiren gürültülü iş çıkacak olması halinde gelen yetkili teknik servis elemanlarınca müşterinin de bilgisi doğrultusunda arızalı eşya servis atölyesine götürülerek ora da onarımı sağlanır. Bu durum ile pek de fazla karşılaşılmaz.

Satın alınan eşyaların yıllık bakımları yapılır ise bu tür sorunlarla karşılaşma olasılığı oldukça az görülür. Alınan ürünün mutlaka yıl da bir kez bakımı yapılmalıdır. Bu durum ileri de çıkabilecek sorunların önünü kapatır. Batıkent Bosch servisi ürünlerin ilk günkü kadar iyi onarılması için gereken titizliği gösterir.

Ürünler arızalanması sonucunda ihtiyaç olan en kısa süre de tamir edilerek müşteriye teslim edilmesi için gereken çaba fazlası ile gösterilir. Müşterinin isteği doğrultusunun dışına çıkılmaz. Yapılan tamiratlar için mutlaka ilk olarak müşteri bilinçlendirilir.

Yorum yapın