Beytepe

 

44Beytepe Bosch Servisi pazar günleri de dahil olma üzere haftanın 7 günü hizmetlerini sürdürmektedir. Kombi , klima şofben gibi ürünlerinizi en kaliteli şekilde onararak ilk günkü kullanım performansına ulaştırmaktayız.

Kobilerimizde çalışma esnasında görülecek düzensizlikler veya arıza ikaz lambasının yanması gibi durumlarda cihazı hemen kapatmanız gerekmektedir.

Hemen ardından gaz gelişi ve elektriğin de kesilmesi ile kendinizi ve kombinizi garanti altına alabilirsiniz. Bu durumdan farklı olarak sesli çalışma görülmesi , su damlatması ,aşırı ısınma ve hararet veya hiç çalışma olmaması durumlarında da cihazı çalıştırmayıp hemen bizi arayarak randevu kaydı oluşturmalısınız.

Öncelikle telefonda destek olmaya çalışacak teknik personelimiz ve çağrı merkezimizdeki görevli arkadaşlarımız , daha sonrasında ise adresinize ulaşarak sorununuzu gidermeye çelışacaktır. İşleminizi , arızanızın  bir daha tekrarlanmaması için orjinal parça ile yaparak kesin sonuçlar almaya çalışmaktayız.Bizi hemen arayarak randevu talep edebilirsiniz.

Yorum yapın