Çayyolu

 

       22     Hayatımızın her alanında yer alan elektronik beyaz eşyalarınızın, buzdolapların, çamaşır makinelerin, soğutucuların, bulaşık makinelerin, küçük ev aletlerin,  klimaların, ısıtıcıların en güvenli ve kaliteli servisi Çayyolu Bosch Servisi dir.

Elektronik sistem eşyalarınızın arızalarını, montajını, de montajını, yıllık bakım periyodlarını, orijinal yedek parçalarını, takma ve sökmelerini, kontrollerini uzman ekiple titizlikle y

apmaktayız. Servis hizmetlerini sunarken siz değerli müşterilerimizin ürünlerle ilgili sıkıntılarını kayıt altına alır ve yerinde olması gereken bütün arızalar anında çözümleriz.

Teknik servisimiz mükemmel hizmet için, ürün arızasının giderilmesi öncesi ürüne ne yapılacağı,  yedek parça ihtiyacı olup olmadığı, kontrollü çalışma yerinde veya Çayyolu Bosch servisine götürüleceği ve tutarı hakkında detaylı bilgi vererek siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirmektedir.

Ürünlerinizin bütün sorunlarını anında çözmeye çalışarak siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz. Hızlı ve etkili çalışan profesyonel ekibimiz, ürünlerinizin ihtiyaçları doğrultusunda orijinal parçalar kullanılmaktadır.

Yıllık bakımı olması gereken klimalarınızın bakımlarını atlamamanızı öneriyoruz. Bakımları yapılmayan veya aksayan klimalar sağlığınızı tehdit edebilir. Bakımlar için büyük zamanlar ayırmanıza gerek yok. Sadece 1 saat gibi kısa zaman içinde klimalarınızın detaylı bakımları yapılmaktadır.

Bu bakımlar sizi büyük tutarlardan kurtaracaktır. Çünkü tedbirler önden alınmaktadır. Kesintisiz ve sağlıklı bir klima için tedbirlerinizi almanızı öneriyoruz. Servisimiz 7/24 saat hizmetlerini sunmaktadır. Profesyonel teknik ekibimiz, güler yüzlü personelimiz ile Çayyolu Bosch servisi teknolojiyi takip ederek hızla ilerlemektedir.

 

Yorum yapın