Cebeci

 

44Cebeci Bosch Servisi kaliteli servis hizmetlerinin adresidir…Sektörde köklü bir geçmişe sahip olan işletmemiz sizlerden gelen talep doğrultusunda en güvenilir ve hızlı servisi sağlamaktadır.

Orjinal parça kullanımına azami gayret göstererek işlerini sorunsuz bitiren teknik personelimiz memnuniyetiniz için elinden gelen tüm gayreti göstermeye çaba sarf etmektedir.

Mobil gezici ekiplerimizle sizlerden gelen randevu taleplerine anında cevap veren işletmemiz mağduriyetinizi en kısa zaman dilimleri içerisinde çözebilmektedir.

Garantili parça değişimleri ile aynı yerden arıza açan cihazlarınıza 1 yıl garanti vererek sorunun tekrarlaması durumunda hiçbir ücret talep etmeyerek onarımlarınızı gerçekleştirmekteyiz. Servis merkezimiz sizlerden gelecek olan telefonların neticesinde kaydınızı oluşturarak hemen mobil ekiplerimizi yönlendirecektir.

Çamaşır makinesi , buzdolabı , bulaşık makinesi , kombi ,klima ve şofben arızalarınız için hiç düşünmeden bizi arayabilir ve deneyimli ustalarımız vasıtası ile çözüme kavuşabilirsiniz.

Yorum yapın