Cevizlidere

 

22Cevizlidere Bosch Servisi güvenli ve kusursuz hizmetleri ile tanınan , işlerinde büyük başarıyı yakalamış , çevre sakinleri tarafından tercih edilen , hızlı işlemleri ile sizleri mutlu eden bir servistir..

Bosch markalı beyaz eşya klima kombi ve şofbenlerinizin bakım ve onarım işlemlerini titizlik ve özveri ile yaparak mağduriyetlerinizi gideriyoruz. Ekonomik müdahalelerimiz ile de cebinizi rahatlatıyorz.

Kombilerimiz dayanıklı tüketim malları arasına girer ve bosch kombiler kaltesi ve sağlamlığı ile her zaman öne çıkmaktadır. Fakat ne kadar kusursuz bir yapıya sahip olsa da belirli aralıklarla periyodik bakıma ihtiyaç duyarlar.

Küçük maliyetlerle yaptıracağınız bu işlemler ürünün ömrünü uzatır, sizin de konforlu ve sorunsuz kullanımınızı sağlar. Filitreleri temizlenen, yanma ayarları ayarlanan, peteklri kontrol edilen ve baştan aşağı elden geçirilen sisteminiz sorunsuz görev yapar. Cevizlidere bosch servisi nin çağrı merkezinde görev yapan arkadaşlarımız kayıtlarınızı almak için sizlerin aramasını beklemektedir.

Yorum yapın