Çukurambar

 

22Günlük hayatta kullandığımız beyaz eşyalar, ankastre ürünler, küçük ev eşyaları ve klimalar arıza yaptığında işlerimizin aksamasına sebebiyet vermektedir.

Can sıkıcı sorunlar olsa da çözümsüz değildir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi, ocak, fırın, ankastre cihazlar ve klimaların arızası durumunda Çukurambar Bosch servisine 7/24 ulaşıp arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Uzman personel ve yeterli teknik donanımları ile bulunduğunuz bölgeye en yakın ekip adresinize yönlendirilmektedir. Zamanın kıymetini bilen ve müşterilerinin fazla mağdur olmamaları için kısa sürede çözüm üreten Çukurambar Bosch servisi uygun fiyatları ile garantili hizmet sunmaktadır.

Cihazlarınızın daha verimli olmaları ve tasarrufa katkıda bulunmaları için yılda bir kez bakımlarını yaptırmanız bütçenize katkı sağlayacaktır. Arıza ve montaj konularında tecrübeli personelleri ile cihazlarınızın onarımı büyük ölçüde olduğu yerde yapılmaktadır.

Atölyeye gelmesi gereken cihazlarınız atölyedeki onarım süresi sonunda gerekli testlerden geçtikten sonra adresinize getirilmektedir. Ayrıca boya gerektiren cihazlarınız atölyede boyanmakta ve kötü görüntüsünden eser kalmamaktadır.

Yazın çok sık kullanılan klimaların yılda bir kez bakımını yaptırmanız durumunda soğutma işlemini daha verimli yapacaktır. Bakım sırasında gaz ölçümleri, temizlik, elektrik ve motorunun kontrolleri yapılmaktadır.

Klimalarınızın bir yerden başka bir yere nakliye ve montajı Çukurambar Bosch servisi tarafından yapılmaktadır. Sunduğu diğer hizmetler ve güler yüzlü personelleri ile müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çözüm odaklı bir çalışma gerçekleştirilmektedir.

 

Yorum yapın