Demirlibahçe

 

33Demirlibahçe Bosch Servisi uzun süredir çalışan ve montajlarınızı ve demantajlarınızı yaptıracağınız birimi ile de her tür ihtiyacınız için sizlerin yanında olma gayretindedir.

Demirlibahçe Ankara’nın en eski ve en nezih semtlerindendir.Mamak ilçesine bağlı bu semtimiz ilk yerleşim alanlarındandır. Biz de bu semtte servis hizmetlerinizi yürütmek için ve Bosch markası taşıyan ürünlerinize teknik servis hizmeti vererek tamiratlarınızı, bakımlarınızı ve onarımlarınızı gerçekleştirmek için kurulmuş, bölgenin en eski işletmelerindeniz.

Tecrübe bilgi ve deneyimlerimizi bir çatı altında toplayarak sizlere kusursuz işlemlerimizle tam destek sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti sağlamak için her gün yenilikleri takip ederek bünyemizde toplamaktayız.Demirlibahçe Bosch Servisi şofben , beyaz eşya , klima ve kombi gibi cihazlarınıza garantili servis vermektedir.

Taktığımız tüm parçalar  orjinal olmakla beraber urününüze en faydalı olacak ve sorununuzu bitirecek malzemelerdir. Şofben ve kombi bakımlarınız için ayrı beyaz eşyalarınız için ayrı olmak üzere her birim konusunda uzmanlaşmış ustalardan oluşmakta ve bu sayede en doğru sonuca ulaşılmaktadır. Sizler de engin tecrübelerimizden ve ustalığımızdan yararlanmak için bizi arayarak randevu isteyebilisiniz.

Yorum yapın