Emek

 

22Buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, ankastre, fırın ocak gibi eşyaların arızalanmasında ve tamiri gerektiği durumlar da Emek Bosch servisi her zaman yanınızda.

Eşyalarınızın arızalanması durumunda çağrı merkezimizi arayarak arıza kayıt talebinde bulunabilirsiniz. Talep yapıldıktan sonra gün içerisinde teknik ekibimiz sizinle iletişime geçerek vermiş olduğunuz adresteki ürününüzün aynı gün içerisinde onarılması sağlanır.

Bazı durumlar da hasarlar çok büyük olabilir. Bu gibi durum da ise teknik servis ekip arkadaşlarımız tarafından arızalı eşya müşteri bilgisi doğrultusunda teknik servis atölyemize alınarak tamirat işleri orada yapılır.

Emek Bosch servisi aranarak çağrı merkezine yapılan çağrı Pazar günü ise müşterimize bir sonra ki gün dönüşü sağlanarak müşterinin uygun olduğu gün içerisinde servis yönlendirilir.

Eşyaların alındıktan sonraki yıllar içerisinde mutlaka en az sene de bir gün bakımı yapılmalıdır. Yıllık düzenli bakımı yapılan eşyalar da arızalanma olasılığı neredeyse yok denilecek kadar az olur. Emek Bosch servisi olarak eşyalarınızın bakım ve onarımlarını üstlenmek bizim görevimizdir.

İhtiyaç duyduğunuz her an da profesyonel eğitimli kadromuz ile her zaman yanınızdayız. Bizim için en olan müşteri memnuniyetidir.

Arızalı eşyalarınızın onarımını yaparız bilgileriniz doğrultusunda gerektiği kadar yedek parça değişimi sağlarız ve yedek parça değişimlerimiz de işçiliğimiz de garantilidir. Eşyalarınızı ilk günkü kadar iyi ve çalışır duruma getirme çabamız bizlerin görevidir.

Yorum yapın