Eryaman

 

33Uzman ekip ve profesyonel kadrosu ile ihtiyacınız olan her zaman da hizmet veren Eryaman Bosch servisi yaptığı işi kusursuz ve en kaliteli şekli ile tamamlayarak müşterilerine sunmaktadır.

Yapılan çalışmanın kalitesinin en iyi hali ile olması için teknik ekip elemanları eğitime tabi tutulmaktadır.

Profesyonel şekil de iş çıkarmaları için gerekli tüm bilgiye sahip olduktan sonra müşterilerin ürünleri ile ilgilenen teknik ekip arızalı ürünleri genellikle gün içerisinde onararak müşteriye teslim eder.

Arızanın büyük olması durumunda eşya tamir atölyesine götürülerek onarımı yapılır. Eryaman Bosch servisi yardımı ile hizmet almak için çağrı merkezini arayarak bilgileriniz ve tamir edilmesi gereken eşya bildirilerek kayıt bırakılır.

Ve gün içerisinde bırakılan kayda dönüşü sağlanarak teknik servis ekibi adrese gider. Arızalı eşyanın onarımını tamamlar. İşçilik ve yedek parça garantisi vererek işlemini sonlandırır.

Eşyaların alınması ile kullanmaya başladıktan sonra ki yıllar da en az sene de bir kez eşyalara bakım yapılması önerilir. Yapılan bakım doğrultusunda kullanılan eşyanın verimi ilk günkü gibi korunabilir ve ileri de oluşabilecek ağır hasarların önüne bakım yapılarak geçilebilir.

Eryaman Bosch servisi ve profesyonel yetkili teknik servis çalışanları müşteriyi ürünleri hakkında en doğru şekil de bilgilendirerek tamiratı üstlenir. Eşyanın ilk günkü kadar iyi olması için en iyisini yaparak müşteri memnuniyetini kazanmayı hedefler. Bugüne kadar yapılan işlerin tamamında müşteri memnuniyeti her zaman kazanılmıştır.

Yorum yapın