Etimesgut

 

 

22Eşyalar yeni alındıklarında da alınıp bir süre sonra da arızalanabilirler. Bu durum çok can sıkıcıdır. Etimesgut Bosch servisi bu gibi durumların imdadına yetişen profesyonel ve işin de uzman bir teknik ekip kadrosuna sahiptir.

Kullanılan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, ocak, ankastre gibi bir çok eşya hiç olmadık zamanlar da arızalanır.

Bu durumlar da acil ihtiyaç karşılanmalıdır. Bunun için Etimesgut Bosch servisi aranarak çağrı merkezine bilgi girişi ile kayıt oluşturulduğu durum da imdadınıza profesyonel eğitimli teknik ekip yetişir.

Gereken arıza tespit ve onarımı için müşteri ile irtibata geçilir ve  ürünün en kısa süre de tamir edilmesi için gereken yapılır. Arızalı ürün genellikle aynı gün içerisinde bulunduğu adreste tamir edilir. Tamir esnasında yapılan işçilik ve değişen yedek parçalara garanti verilir.

Ürünlerin yıllık olarak bakımlarının yapılması ürünün ilerideki zamanlar da oluşabilecek arızalardan korunmasını sağlar.  Aynı zaman da yıllık bakımı yapılan eşya daha verimli olarak çalışır. Mutlaka alınan ürünlerin yıl da en az bir kez bakımı yapılmalıdır.

Etimesgut Bosch servisi gerek yıllık bakımlar da gerekse arızalanmış tamire ihtiyaç duyan eşyalar da her ihtiyaç anında yardıma hazırdır. Uzman kadrosu ve profesyonel teknik servis ekip çalışanları ile hafta içi her gün hizmet vermektedir.

Bunun için çağrı merkezi ile iletişime geçmek yeterlidir. Gerekli bakım ve onarım aynı gün içerisinde yapılarak teslim edilebilir.

Yorum yapın