Etlik

Sayfa Konu Başlıkları

 

 

            33

Eşyalarınızı alırken bozulma veya arızalanma düşüncesi hiçbirimizin aklına gelmez. Eşyalarımızı kullanırız ve çalışmasında olumsuzluk olduğu zamanlar da servis arayışına geçeriz.

Bu gibi durumlar da Etlik Bosch Servisi üstün kadrosu ve profesyonel ekibi ile hizmete hazırdır.

Eşyaların arızalanması durumunda Etlik Bosch servisi aranarak çağrı merkezine arıza kaydı bırakılır.

Arıza kayıt işlemi için servis çalışanları tarafından dönüş yapılır ve kayıt esnasında bırakılan adrese gelinip arızanın onarılacağı söylenerek kısa zaman da teknik çalışanlar arıza onarımı için gelirler.

Bozulan eşyanın hasarı küçük ve gün içerisinde bulunduğu yer de yapılabilecek ise orada tamiri yapılarak müşteri bilgilendirilir ve teslim edilir. Hasar birkaç saatten çok sürecek, gürültülü olacak veya boyama ihtiyacı gibi durumlar gerekiyor ise ürün alınarak Etlik Bosch Servisi bünyesindeki atölye de hasarın tamiri yapılır.

Bu durumda değişecek yedek parça, boyama gibi durumlar müşteriye bilgi verilerek müşterinin onayı sonrasında yapılır. Tamirat işlemi yapıldıktan sonra müşterinin müsait olduğu bir zaman da teslimatı geçekleştirilir.

Alınan ürünler alındıktan sonraki kullanım aşamasında arızalanması beklenilmeden yıllık servis bakımı yapılmalıdır. Yıllık servis bakımının yapılması ile ürünlerin ömrü uzun olur ve ileri de oluşabilecek büyük hasarların önüne geçilebilir.

Etlik Bosch servisi uzman kadrosu ile eşyalarınızın bakım ve onarımlarını en iyi şekilde yaparak hizmetini en doğru şekliyle sunar. Müşteri memnuniyetini ilk sıra da tutar. Ürünlerin tamiratı ile eskisinden bile daha iyi çalışır durum da olması için gereken yapılır.

Yorum yapın