Gölbaşı

 

447/24 hizmet ayrıcalığı ile en hızlı şekilde servis hizmeti alabilirsiniz. Alanında eğitimli elemanlar ve müşteri temsilcileri istediğiniz saatte soru ve sorunları çözmeye hazırdır.

Bosch marka elektronik cihazların tamir, bakım, montaj ve de-montaj hizmetlerini çabuk ve kusursuz olarak yerine getiren Gölbaşı Bosch servisi her zaman yanınızdadır. Seviyeli, anlayışlı ve işini ciddiye alan ekiple cihazlarınız geri dönüşü olmayan onarımlarla sonuçlanır.

Orijinal yedek parça kullanmaya dikkat eden firma, işçilik ve yedek parçalara 1 yıl garanti sağlıyor. Bosch marka cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız tercihiniz Gölbaşı Bosch servis olsun.

Sahada gezici servis ekipleri, en hızlı şekilde yanınıza gelerek arıza tespit ve onarım işlemini gerçekleştirirler. Uygun fiyata, kaliteli servisi ayağınıza getiren firma, daima yenilikçidir ve teknolojiyi yakından takip eder.

Her yeni gelişimin eğitimini alarak yüksek bilgi donanımı ile hizmet verirler. Sadece birkaç saat içinde tam teşekküllü ekipmanlarla arıza bakım, onarım ve montaj hizmeti sunulur. Bu sektördeki en iyi ve örnek firmalardan biri olarak, adından sıkça bahsettiren firma, müşteri hak ve menfaatlerini gözeterek çalışır.

Bosch marka elektronik cihazlarının her türlü sorununda kontrollü ve kesin çözüm üreterek ikinci bir arızaya izin vermiyor. Uzmanlık, hız ve güvenilirlik Gölbaşı Bosch servisi ile sizinle.

Cihazınız arıza verdiğinde, günlerce beklemeyeceksiniz, telefonda oyalanmayacaksınız. İstediğiniz gün ve saatte servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kapıda kredi kartı ile ödeme imkânları da sunan firma, güvenliğinizi ve memnuniyetinizi garanti ediyor.

Yorum yapın