Hasköy

 

33Hasköy Bosch Servisi titiz çalışmaları ile rakiplerine fark atmayı her zaman başarmış , prensipli ,dürüst ve kuralcı bir firmadır. Çalıştırdığımız personelin en kaliteli ve en ileri düzeyde eğitimden geçmiş olmasına dikkat ederek sizin ve ürününüzün sorun yaşamasına veya yaşanan sorunun önüne geçilmesine çalışırız.

Kaliteli ve ekonomik hizmetin adresi olan işletmemiz uzun yıllarda edindiği tecrübeyi tamiratlarına yansıtarak problemlerinizin en köklü şekilde bitirilmesine yardımcı olmaktadır.

Mobil ekiplerimizin araçlarındaki yedek parçaların eksiksiz olmasına da dikkat ederek gereksiz zaman kaybının ve git gellerin önüne geçmekteyiz. Bu sayede kısa zaman dilimlerinde onarımlarınızı bitirebilme imkanı yakalamaktayız.

Ustalarımızın güler yüzlü olasına , kılık ve kıyafetlerine , hitap şekillerine azami özen göstererek sizleri memnun etmeye çalışmaktayız. Hasköy Bosch Servisi klima kombi beyaz eşya ve şofben arızalarınızda tam destek alabileceğiniz nadir firmalardandır. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizle siz de buluşmak isterseniz çağrı merkezlerimiz aracılığı ile randevu alabilirsiniz…

Yorum yapın