Hizmetlerimiz

Ankara Bosch Servisinde bünyesinde çalıştırmış olduğu deneyimli tecrübeli kaliteli ve uzman kadrosu aracılığı ile müşterilerine 365 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Hayatımızın büyük bir bölümünde kullanmakta olduğumuz kombi klima beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri grubu ürünlerinizin Ankara Bosch Servisi olarak teknik servisini yapmaktayız.

Teknik servislerimizde göstermiş olduğumuz büyük hassasiyet ve temiz işçilik ile arızalı bosch markalı cihazlarınızda bakım montaj onarım ve tamir hizmetlerini 7/24 sunmaktayız.

Ankara Bosch Bölge Servisi sağlamış olduğu pos cihazları ile Ankarada Bosch markalı cihaz kullanan müşterilerine büyük bir ödeme seçeneği sunmaktadır. Artık ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz.

Sizlerde hayatınızda evlerinizde ve işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz bosch markalı cihazlarınızda bir arıza tespit ederseniz Ankara Bosch Servisini arayarak yüksek standartlı teknik servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bosch markasınan güvenen ve ürünlerini keyifle kullanan siz değerli Anakara halkına elimizden gelen tün yardımı sunmak ana hedeflerimiz arasındadır. Sizin rahatınız bizim mutluluğumuzdur.

Hizmet vermekte olduğumuz kombi klima şofben gibi ürünleri kesinlikle ilk günkü kalitesine ulaştırıyor ve garantili hizmet veriyoruz.

Kullandığımız parçalar 1 yıl firmamız garantisi altındadır. Garanti süresi içinde arıza açan parçalara işcilik üsreti ve servis bedeli bile almadan müdahale etmekteyiz. Ankara bosch servisi ayrıcalıklarından yararlanmak çok kolay.

Hemen çağrı merkezimizden randevu isteyerek ve sorununuzu kısaca anlatarak destek alabilirsiniz. Teknik birimde görevli bakım ve onarım işleri sürdüren personellerimiz konusunda her türlü eğitimi almış sertifikalı ustalardan oluşmuştur.

Bosch ürünlerinizin Ankara bölgesindeki tek hizmet birimi olan Ankara Bosch Servisi haftanın 7 günü ve günün 24 saati aralıksız hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken telefon numaramızı çevirmek olacaktır.