İncek

 

44Kalite standartlarını her zaman üst seviyede tutmayı başarmış olan İncek Bosch Servisi kesintisiz hizmetlerini her koşulda sürdürmektedir.

Sizlere olan desteğini yılın 365 günü sunan işletmemiz bu sayede sorunlarınızı vakit kaybı ve bekleme mecburiyeti olmadan gidermektedir.

İncek bölgesinin en çok tercih edilen servisi olmamız tesadüf değildir. Bu güne kadar yapmış olduğumuz başarılı onarımların neticesidir.

Güleryüzlü personelleri ile sizlere her zaman en iyiyi sunma gayretinde olan firmamız çağrılarınıza anında karşılık vererek ekiplerini yönlendirmektedir. Adresinize intikal eden ekiplerimiz derhal arızanızı çözerek sizlere fiyat bilgisini vererek tamir onayınızı alırlar.

Genellikle yerinde işlem yapılarak ve aynı gün sorun çözülerek ürününüzü kaldığınız yerden kullanmaya devam etmeniz sağlanır. Ve tüm bunların sonucunda mutlu olmanız için elimezden ne geliyorsa yapılır.

Kaliteli ve başarılı hizmetlerimizi deneyimlemek için lütfen randevu almayı unutmayınız. Kapınızda pos cihazı kullanımı ile de hizmetlerimizde fark yaratmaya devam ediyoruz.

Yorum yapın