Karapürçek

 

33Karapürçek Bosch Servisi TSE standartlarındaki tamir işlemleri ile siz değerli semt sakinlerine her zaman en iyi , en kaliteli ve en ekonomik servis hizmetini sunmuştur.

Sadece beyaz eşya onarım ve bakımı için değil , kombi klima şofben gibi cihazlarınızı da güven içinde tamir ettireceğiniz servisimiz yüksek kalite standartlarına uygun çalışma yapmaktadır. Bosch kombiler sağlam yapıları ve tasarruflu olmaları ile yercih edilmektedir.

Fakat bazen tüketicilerimizin doğru bildiği yanlışlar yüzünden ürünlerde arızalar görülmektedir. Veya yanlış kullanımlar sebebi ile tasarrufun dışına çıkılmaktadır.

Bu duruma en basit örneği vermek gerekirse ; evimizden veya iş yerimizden çıkarken kapattığımız kombilerimiz bize ekonomi yerine zarar getirir. Sebebi ise ; ısıtmanın tamamı ile kesilmesi yüzünden ortamın aniden soğuması ve tekrar aynı değeri yakalamak için yapacağımız aşırı gaz sarfiyatıdır.

En düşük ayarda tutulan yanma ayarı ile bulunulan ortamın ılık kalması sağlansa , tekrar yüksek değerlere ulaşmak için fazladan gaz yakmaya gerek kalmaz. Böylelikle de en verimli kullanımı sağlayarak bütcemizi yormayız. Oda termostatı kullanımı da ayrı bir tasarruf yoludur. Satış magazalarımız sizlere montaj ve kullanım konusunda yardımcı olacaktır..

Yorum yapın