Keçiören

 

 

33Uzman kadrosu ve teknik ekip elemanlarıyla ihtiyaç duyulan tüm anlar da hizmet vermeyi bir borç biliyoruz. Keçiören Bosch servisi olarak teknik ekibimizin daha iyi hizmet vermesi için çeşitli eğitimler vererek sizlere hizmetler sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetin ilk sıra da geldiği düşünülerek en iyi tamirat bakım onarım çalışmalarını sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Eşyalarınız arızalandığında yapmanız gereken Keçiören Bosch servisi çağrı merkezlerimize arıza kaydı bırakmanızdır.

Kayıt bırakıldığı durumda yetkili teknik ekibimiz sizinle irtibata geçerek sorunu en kısa süre de ve en iyi biçim de gidermeye yardımcı olacaktır. Profesyonel ekibimiz en doğru şekli ile bozulan eşyanızı tamir ederek tarafınıza teslim edecektir.

Bu tür tamiratlar genellikle ürünün bulunduğu yerde kısa zaman içerisinde yapılan tamiratlardır. Eğer uzun süreli veya atölye gerektiren bir tamir ise uzman teknik ekinimiz tarafınca eşyanız alınarak servis atölyesine getirilir ve ora da tamiri yapılarak müşteriye bilgi verilir ve teslimi istenilen adrese yapılır.

Eşyaların uzun ömürlü olmaları ve hasar sorunlarının yaşanmaması için en az yıl da bir kez bakım yapılmalıdır. Bakımı yapılan ürün hem daha verimli olur hem de ileride oluşabilecek büyük hasarların önüne yapılan bakım ile geçilebilir.

Bizler müşterilerimizin memnuniyetleri için çalışıyoruz ve mağdur olmamaları için en az yıl da bir kez eşyalarına bakım öneriyoruz. Aksi hal de ilerleyen zamanlar da eşyalar büyük sorunlu arızalar verebiliyor. Keçiören Bosch servisi olarak bizler bakım onarım hizmetlerimiz ile ihtiyaç duyulduğu an da yanınızdayız.

Yorum yapın