Konutkent

 

22Konutkent Bosch Servisi sadece beyaz eşya ve kombi bakımlarınız için değil klimalarınızın da tamir onarımı ve bakımı için çağırabileceğiniz , özverili çalışan ve güvenilir bir servistir.

Yazın rahat kullanım istiyorsak mutlaka klimamızı kontrol ettirerek bakımlarını yaptırmalı gaz vs eksiklerini gidertmeliyiz. Bu konuda uzman olan ekiplerimizle cihazlarınızın temizliği ilaçlaması ve gözden geçirilme işlemini yapmaktayız.

Bosch markası kaliteli üretimler yapan firma olmasına karşın istediğiniz kadar sağlam ürünler üretin bakım yapılmazsa mutlaka arıza oluşacaktır. Orjinal yedek parça kullanımımız ile de işimizi riske etmeyerek en doğru müdahalelerde bulunmaktayız.

Kullandığımız klima gazları doğaya ve ozon tabakasına zarar vermeyen yeni nesil gazlardır.tüm işlemlerimiz 12 ay garantilidir. Gezici ekiplerimiz araçlarında tüm yedek parça malzemelerini taşıma gayretinde olmakla birlikte bazı durumlarda depomuzdan malzeme temini gerekmektedir. Böyle durumlarda aynı gün işleminiz bitirilir , malzemeniz temin edilir.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız için lütfen randevu alınız.

Yorum yapın