Mamak

 

33Başta Mamak olmak üzere Ankara’da geniş servis ağı ile Bosch marka ürünlerinizin onarım ve montaj hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştiren Mamak Bosh servisi çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti esaslı çalışmaktadır.

Çağrı merkezine gelen kayıtlar hemen ilgili bölgedeki ekibe bildirilmekte ve kısa sürede adresinize intikal edilmektedir.

Çamaşır makinesinin olmadığı yılları hatırlayacak olursak, çamaşırlar leğen içinde elde yıkanır ve kullanılan deterjan ellere zarar verirdi.

Neyse ki günümüzde çamaşır makineleri sayesinde çamaşırlar kısa sürede yıkanmakta ve deterjanın ellere zarar vermesi gibi bir durum söz konusu değil.

Büyük kolaylık olan bu cihazın bozulması şüphesiz ciddi bir sorun olacaktır. Panik yapacak bir durum yok Mamak Bosh servisi ile iletişime geçmeniz halinde kısa sürede tecrübeli personel sorununuzu giderecektir. Evde olmazsa olmaz buzdolabı yiyeceklerimizin taze ve bozulmadan saklanmasını sağlamaktadır.

Bu yüzden buzdolabınız da oluşacak sorunların ivedi olarak çözülmesi gerekmektedir. Soğutma sorunları, buzdolabının çıkardığı sesler, yüksek voltajdan kaynaklanan sorunlar bir an önce giderilmektedir.

Elde yıkamaya oranla daha az su kullanarak bulaşıklarınızın temizliğini sağlayan bulaşık makinelerinizin arızası, yaz aylarının serin geçmesini sağlayan klimaların bakımı ve arıza durumunda servise ihtiyacınız olacaktır.

Tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz Mamak Bosh servisi güler yüzlü personelleri ile cihazlarınıza ait sorunları çözmekte işçilik ve değişen yedek parçalara 1 yıl garanti vererek müşterilerinin değerli olduklarını göstermektedir.

Yorum yapın