Sincan

 

22  Servisimiz yıllardır hizmetlerinde teknolojiyi takip ederek sunduğu kaliteli hizmetlerde daima yenilikleri uygulamaktadır.

Kaliteli yaşamın sunduğu elektronik beyaz eşyalarınızdan, buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, havalandırma sistemi, küçük ev aletleri, televizyonlar, kurutma makineleri, fırınlar, klimalar, kombiler ürünlerinizin Sincan Bosch servisi hızlı ve kaliteli hizmetleriyle alanında aranan isim olmayı başarmıştır.

Eğitimli profesyonel ekibimiz ve gelişmiş cihazlarımız sayesinde arızaya tespit eder, ölçümler sonucuna göre arızalar giderilmektedir. Sunduğumuz hizmetlerimizde daima orijinal malzemeler kullanır, uzun yıllar asla arıza vermeden kesintisiz ürününüzden yararlanırsınız.

Servisimiz klimalarınızın ve kombilerinizin bakımlarını yaparken detaylı inceleme ile sırasına göre TES uygun yapmaktadır. Biliriz ki, bakımları yapılmayan ürünleriniz kısa sürede arızaya girer ve sağlığınızı tehdit eder.

Elektrik sarfiyatı fazla olur ve maddi açıdan büyük kayıplara sebebiyet verir. Kalitenin adı Sincan Bosch servisi bakımları olması gereken ürünlerinizin elektrik tesisatından tutunda, içinde oluşan tozlarına varana kadar her türlü işlemden geçirmektedir. Bu yapılan hizmetler için tam teşekküllü aracımız ile hizmet verilmekte ve bu sebepten 1 saat içinde işlerimiz bitmektedir.

Haftanın her günü ve saati çalışmaktayız. Ana sayfamızda zaman zaman kampanyalarımız olmaktadır. Bu kampanyalarımızdan faydalanmak için tam da zamanıdır.

Cüzi olan fiyatlarımız ile bakımları olması gereken cihazlarınız için faydalanabilirsiniz. Garantili, kaliteli ve etkili hizmet sunan, Sincan Bosch servisi geniş müşteri potansiyeli ile ilklere adım atmaktadır.

 

Yorum yapın