Subayevleri

 

33Bosch bir dünya markasıdır. Türkiyede ve tüm dünyada tüketicilerin ilk tercihi olan kendisini ispatlamış , kaliteli , yaygın servis ağı olan büyük bir markadır.

Biz de bu markanın bir kolu olarak Ankara subeyevlerinde servis hizmeti sağlamaktayız. Mobil ekiplerimiz , tam donanımlı araçlarımız ve eksiksiz yedek parça depomuzla kombi klima ve beyaz eşyalarınızın arızalarında sizlere eksiksiz destek sağlamaktayız.

Subayevleri Boch Servisi uzun yıllara dayanan tecrübesi ile ve ekonomik fiyatları ile bölgenin en çok tercih edilen servisidir. Arızalı cihazlarınıza en doğru müdahaleleri yaparak sorununuza kalıcı çözümler yapan teknisyenlerimiz seçkin ustalardır.

Kılık kıyafetine önem vermelerinin yanı sıra evlerinize girerken hijyen kurallarına uyrak mutlaka galoş kullanırlar. Yılda en az 1 kere sağlık kontrollerinden geçirilir ve eğitim seminerlerine gönderilerek kendilerini geliştirmeleri sağlanır.

Hizmet esnasında güleryüzlü davranmaları ve müşteri memnuniyeti için ellerinden gelen özeni azami göstermenin gayreti içindedirler. Rakipsiz servis hizmetlerimizden siz de faydalanabilmek için lütfen telefonla randevu oluşturunuz.

Yorum yapın