Türközü

 

44Türközü bosch Servisi takım ruhu ile çalışmayı işlerine yansıtarak büyük başarılara imza atmış ve semt sakinlerinin  begenisi ile güvenini kazanmıştır. İşimizdeki çalışma düzeni ve prensip sayesinde yaptığımız tamiratlar hep olumlu sonuçlanmıştır.

Bosch kombiler sektörün amiral gemilerindendir.Beyaz eşya ve klimada kendini ispatlamış olan markamız , kombilerindeki kalite ve ekonomi ile de tartışılmaz hale gelmiştir.

Eski sistem bacalı cihazlar yerini hermetiklere bırakarak değişim yaşamıştır. Tamamen yararımıza olan bu teknoloji değişimi hayatımızda bir çok olumlu sonuçlar yaşamamıza yol açmıştır.

Ölümle sonuçlanan kazaların yaşanmasındaki en büyük etken bacalı kombilerin kullanımı idi.Günümüzde tamamen yasaklanması ile can güvenliğimiz de emniyete alınmıştır.

Her açıdan zararı olan bacalı cihazlarınızı eğer imkanınız varsa değiştirmenizi öneririz.Kullanım esnasında bulunduğu ortamın oksijenini kullanarak yanma işlemini sağlayan bu cihazlar her açıdan zararlıdır.

Bosch satış mağazalarındaki görevli arkadaşlarımız satıştan projelendirmeye ,tesisat işlemlerinizden kurulumunuza kadar tüm tüm işlemleriniz için sizleri beklemektedir.

Yorum yapın