Ufuktepe

 

33Ufuktepe Bosch Servisi sektörde ilk sıralara gelmeyi disiplinli ve titiz çalışma yapmasına borçludur. Yaptığımız her tamiratta gösterdiğimiz özen ve dikkat sayesinde en verimli , en kesin sonucu almaktayız.

Bosch markasını zaten hepimiz biliyor ve kalitesine inanıyoruz.Bu sebepten dolayı da evlerimizde ve iş yerlerimizde güven içinde kullanıyoruz.

Doğaya saygılı ürünleri ile de öne çıkan markamız , çevre kirliliğine yol açmayan malzemeler ile tamirat yapmaktadır. Örneğin klimalarınıza  kesinlikle ozon tabakasına zarar veren gaz basmamaktayız.

Kombilerde de yoğuşmalı cihazların kullanımına teşvik ederek yine bu yönde duyarlılığımızı ortaya koymaktayız. Bosch kombiler ülkemizde oldukca yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Kaliteli ve uzun ömürlü yapıda oldukları için tercih edilmektedir. Yıllar boyunca sorun yaşamadan kullanmak için yılda en az bir defa gözden geçirterek temizlik ve bakımlarınızı yaptırmayı unutmayınız. Gaz sarfiyatınız düşürmek için de oda termostatı kullanmanızın faydalı olacağını unutmayınız. Gaz alarm cihazı bağlatarak kendinizi ve ailenizi de koruma altına alabilirsiniz.

Yorum yapın