Yenimahalle

 

33   Eğitimli uzman kadrosu ve teknik ekibi ile daime müşteri memnuniyetini ön planda tutan servis gerektiği zamanda daima yanınız da ihtiyaçların giderilmesi doğrultusunda çalışıyor.

Yenimahalle Bosch servisi teknik ekip elamanlarına düzenli eğitimler aldırarak en iyi hizmetin sunulmasını sağlıyor.

Güvenilir kadrosu ile çağrı merkezlerine yapılan arızaların kayıtları sonucunda tamirat için 2 saat içerisinde müşteriye dönüş sağlıyor. Yenimahalle Bosch servisi aynı zaman da Bosch marka ürünler dede satışın öncesinde ve sonrasında gerek duyulan hizmetin verilmesini sağlıyor.

Montaj bakım ve onarım hizmetleri veriyor. Müşterinin beklememesi açısından çağrı merkezlerindeki kayıtlara geri dönüş yapılarak müşteri ile irtibata geçiyor.

Müşterinin memnuniyeti için gereken ne var ise Bosch teknik servis ekibi bütün ihtiyacı karşılıyor. Üstelik yapılan işler ve yedek paraca değişikliklerinde bir yıl garanti sunuyor.

Eviniz de veya ofisiniz de kullandığınız eşyaların arızalanması durumunda profesyonel teknik ekip eşyanızı en iyi olabilecek durum da onararak sizlere teslim ediyor.

Eşya arızası küçük ise ürün yerinde tamir ediliyor. Arıza büyük ise yetkili servisin atölyesinde müşteriye bilgi verdikten sonra onayı alınarak hasarı onarılıyor. Yenimahalle Bosch servisi teknik elemanları uzman kadrosu ile müşterinin memnun olması açısından gerekli bütün çabaları ile eşyaların en iyi halde onarılmasını sağlayarak arızanın tekrarlanmaması için çalışıyor.

Fakat alınan eşyaların en az yıl da bir kez bakımı yapılması gerekiyor. Bu durum eşyaların performansını artırarak ileri de oluşabilecek hasarların en aza indirilmesini sağlıyor.

Yorum yapın