Yüzüncüyıl

 

44Yüzüncüyıl bosch Servisi her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir servis anlayışı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Eğitimli  ustalarımız sizleri mağduriyetlerinizden kurtarmak için canla başla çalışmakta ve bu yolda büyük bir özveri göstermektedir. Bosch markalı ürünlerinizi onartabilmek için doğru yerdesiniz..

Beyaz eşya kombi klima gibi cihazlarınıza en ekonomik ve doğru müdahaleleri yaparak sizleri üstün hizmetlerimizle buluşturuyoruz.

Kombilerimizdeki yüksek kaliteden dolayı tüketicilerimizin yüksek ilgisine maruz kalmaktayız. Satın almadan önce keşif yaptırarak sizin için ve kullanılacak ortam için en uygun olan cihazı seçmelisiniz. Böylelikle konforlu ve ekonomik ısınma ile sıcak su kullanımı elde edebilirsiniz.

Satış mağazalarındaki personellerimiz sizlere bu konuda ışık tutacaktır. Kombi haricinde iyi bir tesisatcı ile çalışarak montaj işlemlerini de kurallara ve standartlara uygun olarak yaptırmalısınız. Yanlış yapılan bağlantılar veriminizin düşmesine hatta sistemin ve kombinizin bozulmasına yol açacaktır.

Yorum yapın